Výber obliečok pre vaše deti nepodceňujte!

Obliečky so vzormi

Čaká vás nákup posteľnej bielizne pre vaše dieťa? Bez ohľadu na to, aký máte dôvod k nákupu posteľnej bielizne, vedzte, že správna posteľná bielizeň musí byť vašou prioritou číslo jeden, pretože dieťa ju bude používať denne. Deti musia vo svojej postieľke dobre spať. Ak to tak nie je, tak problém môže byť aj v obliečkach. Obliečky musíte voliť také, ktoré sú mäkká, nadýchané. Pred nákupom je potrebné zvážiť vzor a farbu obliečky – iné kúpite pre chlapčeka, iné pre dievčatko. Ak hľadáte tipy na obliečky pre deti, prečítajte si nasledujúce riadky článku.

Vzory, farby pre chlapcov a dievčatá

Obliečky v ružovej farbe
Vybavenie detskej izby obliečkami

Ak nakupujete obliečky pre dievčatko, vyhýbajte sa vzorom, ktoré sú športové, napríklad tenisové, basketbalové, futbalové, alebo s automobilovým dizajnom, autá, lietadlá alebo vlajky, pretože spomínané vzory sú vhodné pre chlapcov. Výborným nápadom sú vzorované obliečky, na ktorých sú kreslené postavičky. Čo mnohých napadne, keď sa povie kreslená  postavička na obliečkach? Napadne nám Disney princezná, Minnie, Frozen. Veľmi obľúbenými vzormi, najmú pre väčšie dievčatká, sú pruhy či bodky vo farbách vhodné pre dievčatká. Pre svoje dcérky voľte dievčenské farby, ako napríklad červenú, ružovú či fialovú.  Taktiež ideálne farby pre obliečky sú jemné bledé odtiene. Ak nakupujete obliečky pre chlapcov voľte obliečky, na ktorých sú pruhy v tmavších a výraznejších farbách. Veľmi obľúbené farby sú modrá a zelená. Pred nákupom sa uistite, že farba obliečky, ktorú ste vybrali sa bude páčiť vášmu dieťaťu. Spýtajte sa vašich ratolestí, aká je farba, ktorú vo svojej izbe milujú a potom pri doladení izbičky môžete pridať tie isté farby alebo ich odtiene. Živé farby sú vhodné na posilnenie fantázie dieťaťa, takže sa im vyhýbať nemusíte.

Materiál obliečok

Materiál je veľmi dôležitý. Vyberajte taký, ktorý vydrží dlhšie, aby sa nestalo, že obliečky budete musieť nakupovať veľmi často. Materiál nesmie byť hrubý, aby neposkytoval prílišné teplo a zároveň nesmie byť ťažký na nohy. Dôležitou vecou, ktorú je potrebné vziať do úvahy, je, či je dieťa náchylné na nejaké alergie. Ak je to tak, potom vyberte detské obliečky, ktoré nebudú ľahko hromadiť nečistoty, pretože to môže alergie zhoršovať. Ak hľadáte kvalitné obliečky nielen pre deti, ale aj pre vás, navštívte webovú stránku https://www.scanquilt.sk/.

You Might Also Like