Chcete ušetriť priestor a zároveň mať k dispozícii kvalitnú posteľ?

Sklápacie postele z dreva

Dnes je množstvo dizajnových vychytávok, ktoré umožnia využiť každý jeden centimeter vo vašom byte či dome. Pokiaľ váš byt nemá dispozičné riešenie, ktoré je priestranné a potrebujete niekde umiestniť posteľ, existuje riešenie v podobe sklápacích postelí. Sklápacie postele nijakým spôsobom nenarúšajú interiér a v mnohých prípadoch nie sú ani viditeľné.

Čo vám dokážu ponúknuť sklápacie postele?

Sklápacie postele a vankúše
Ponuka sklápacích postelí

Je len na vás aký typ potrebujete. Ak vám postačí jednolôžková sklápacia posteľ nie je to žiadny problém, rozmerov je naozaj veľa. Celkový mechanizmus vyklápania a sklápania postelí nepredstavuje žiadnu náročnú aktivitu, nemajú vysokú hmotnosť a jedným ťahom posteľ rozložíte alebo zložíte. Ak rozmýšľate nad tým, kam s posteľnou bielizňou, pomocou úchytiek na nich držia vankúše a aj periny. Sklápacie postele vďaka svojej pohodlnosti pripomínajú bežné postele, tým pádom sú plne funkčné a môžete ich používať denno denne, keďže aj pri nich si vyberáte matrac podľa seba. Avšak, ak rozmýšľate nad sklápacími posteľami pre návštevy,  určite pre nich pripravíte prekvapenie a v podobe jedného pohybu pred ich očami vytvoríte spálňu pre hostí.

Dizajnový kúsok?

Áno presne tak. Nielenže môžu byť plne neviditeľné ale taktiež môžu pri ich sklopení pripomínať kus dreveného nábytku, alebo drevenú zástenu na stene. Ich dizajn si môžete nakombinovať tak, aby perfektne sedel k zvyšným doplnkom v miestnosti. Tým, že ich nájdete v rôznom farebnom alebo materiálovom prevedení. Pokiaľ máte vyššie a komplikovanejšie požiadavky, nič nie je nemožné. Čo sa týka inštalácie, sklápacie postele sú horizontálne alebo vertikálne, čo si samozrejme vyberáte podľa seba. Myslite nato, že po vyklopení postele je potrebné pripraviť pre ňu určitý priestor. K nesmierne veľkej vychytávke patria sklápacie postele, ktoré pri svojom sklopení majú podobu sedačky, kedy ju môžete využívať v obývacom priestore a máte dva v jednom, obývačku a spálňu na jednom mieste. Je to výhodné pokiaľ vám váš byt neponúka dostatočný priestor na realizáciu viacero miestností. Pred kúpou sklápacej postele si overte jej záruku a servis, ktorý vám bude poskytnutý pri možných vzniknutých problémoch. Nemusíte sa však obávať, aj napriek denno denným mechanizmom sú sklápacie postele na to prispôsobené. Ak vás sklápacie postele oslovili tak ako nás, neváhajte navštíviť stránku https://www.sconto.sk/.

You Might Also Like