Ako dopriať komfort sebe, ale aj vášmu psíkovi?

Mäkká postel pre psa

Dospeli ste k záveru, že si idete kúpiť psíka? Gratulujeme! Vaša domácnosť so psom bude úplne iná ako doteraz, teda bude veselšia, šťastnejšia a naplnená veľkou láskou. Na príchod domáce miláčika sa je ale treba pripraviť. Psíkovi, pred tým, než príde do vašej domácnosti je potrebné vytvoriť jeho priestor. V tomto článku vám priblížime, prečo je dobré zadovážiť si postel pre psa, pelech pre psa a pod.

Krok po kroku za výbavou pre psa

Postel pre psa z kože
Materiál na výrobu postele pre psa

Pred tým, než príde psík do vašej domácnosti, je nevyhnutné aby ste sa na neho pripravili. Psík k svojej existencii potrebuje pár vecí, ktoré je potrebné vyberať s rozumom a dôkladne. V prvom rade musíte psíkovi zabezpečiť stravu, o tom, čo je psík zvyknutý papať sa dozviete u jeho chovateľa, ak ide o dobrého chovateľa, nebude žiadny problém aby vás o tejto skutočnosti informoval skôr ako si psíka od neho odnesiete. Aby ste mu mali kde stravu a vodu podávať, kúpte misky. Ďalšou vecou, ktorú musíte psíkovi zabezpečiť je jeho priestor, teda miesto, kde sa bude cítiť príjemne, kde bude mať svoje hračky, a to je posteľ pre psa, matrac pre psa alebo pelech pre psa. Nezabudnite na hračky, šteniatko psa je živé, potrebuje sa hrať a mať zábavné „detstvo“.  Určite je potrebné zabezpečiť obojok, či už klasický, alebo popruhy a zároveň aj vôdzku. Toto je základná výbava, ktorú bude váš psík potrebovať bez ohľadu na to, o akú rasu a veľkosť psíka ide. Výbavu pre psa vyberajte však kvalitné, je nevyhnutné aby všetko čo psovi kúpite, bolo vyrobené z kvalitných materiálov. Ak máte záujem o kvalitné psie kúsky, určite sa obráťte na internetové stránky spoločnosti https://www.queedo.sk/.

Prečo je dôležité, aby pes poznal svoje miesto?

Matrac, pelech či posteľ pre psa je nevyhnutnosťou. Okrem toho, že psík sa tam bude cítiť príjemne, bezpečne, bude mať svoje súkromie, hlavne musí poznať svoje miesto pri základnom cvičení, ktoré by ste so psíkom mali absolvovať. Áno, základný spoločenský kurz pre psy je veľmi dôležitý ak chcete mať doma vychované psa, na ktorého sa budeme môcť spoľahnúť či doma, na záhrade alebo pri venčení. 

You Might Also Like