Aký hotel vybrať? Skúste boutique hotel

Boutique hotel očarí všetkých návštevníkov

Vybrať si dovolenku dá zabrať nejednému členovi rodiny. Tak, aby sa každému páčilo, aby bol spokojný je niekedy naozaj náročné. Nebavia sa klasické hotely, ubytovne, apartmány? Máte chuť skúsiť niečo nové, nepoznané? Čo tak navštíviť boutique hotel v niektorom z našich slovenských mieste , na výber máte viacero. Kladiete si otázku, čo boutique hotel znamená?

Boutique hotel- priateľská atmosféra a čistota

Boutique hotel pre rodiny s deťmi aj psíkmi
Atmosféra v boutique hotely je úžasná

Boutique otel je špecifický typ hotela, ktorý sa začal rozmáhať v poslednej dobe. Majitelia takýchto hotelov sa snažia svojím zákazníkom poskytnúť tie najlepšie služby. Poskytovanie hotelových klasických služieb tu nestačí. Ak čakáte na recepcii neosobný prístup, tak zabudnite na boutique hotel. Práve naopak. Už pri vstupe sa k vám správajú veľmi ústretovo, ba až familiárne. Hotely tohto typu nebývajú veľké, počet izieb je v rozmedzí od 10 do 100 izieb, v závislosti od miesta kde je hotel umiestnený. Zvyčajne sa nachádzajú na vidieku, ale boutique hotel nájdete aj v meste, pričom sa nijako nenarúša koncepcia hotela. Boutique hotely sa vyznačuje veľmi dobrou kuchyňou. Na jedle a službách si dávajú majitelia naozaj záležať. Ak hľadáte hotel s domácou atmosférou, kde vaše izby budú veľmi útulne, ste na správnej adrese. Práve boutique hotel je taký. Dýcha domácou a príjemnou atmosférou, kde sa cítite dobre. Navyše boutique hotel vám poskytuje priestor aj pre vašich domácich miláčikov. Mnoho ľudí si pri výbere dovolenky láme hlavu, kam dať svojho štvornohého kamaráta, kto y sa tak oň postaral. Teraz už nemusíte mať dilemu, pretože v boutique hotely je miesto aj pre domáce zvieratká. Navyše sa o vašich miláčikov aj dostatočne postarajú. Samozrejmosťou sú aj rôzny aktivity či už pre deti alebo aj pre dospelých. Tiež v mnohých nájdete wellness, v ktorom sa môžete odreagovať.

Zakladajú si ja na výbornej kuchyni

Ako už bolo spomenuté boutique hotel sa vyznačuje aj skvelou kuchyňou. V závislosti od lokality, kde sa hotel nachádza, aj ich kuchyňa poskytuje mnohé špeciality. Či už mieste alebo národné. Ale samozrejme sa tu nájdu aj klasické jedná, ktoré obľubujú všetci. Ani bar s drinkami nesmie v takomto hotely chýbať a ani nechýba. Po skvelej večeri je čas na skvelý miešaný drink. Viac o boutique hoteloch sa dozviete na stránke http://travelcase.tmrhotels.com

You Might Also Like